Express Elixir w bankowości elektronicznej eBankNet i aplikacji mToken

01-02-2023

Express Elixir 2

Bank Spółdzielczy w Mrągowie udostępnił w ramach bankowości elektronicznej eBankNet oraz aplikacji mobilnej mToken usługę Express Elixir.

Przelewy natychmiastowe Express Elixir to nowoczesna usługa, system rozliczeń płatności natychmiastowych. Dostępna jest ona przez 24h przez 7 dni w tygodniu. Zlecenia takie pozwalają na szybkie i bezpieczne wykonanie przelewu pomiędzy bankami (uczestnikami systemu) w czasie rzeczywistym w zaledwie kilkunastu sekund. Przelewy można wykonywać w określonym czasie pomiędzy podmiotami wskazanymi w tabeli dostępności Krajowej Izby Rozliczeniowej. Maksymalna kwota pojedynczej transakcji przelewu natychmiastowego to 5 000 zł.

Jak działa Express Elixir?

  • Aby móc złożyć dyspozycję realizacji przelewu natychmiastowego konieczne jest, aby bank odbiorcy przelewu był dostępny w systemie i realizował przelewy natychmiastowe (lista banków realizujących przelewy natychmiastowe dostępna jest na stronie internetowej www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci.
  • Przelew natychmiastowy można realizować za pośrednictwem systemu bankowości internetowej eBankNet oraz w aplikacji mToken.
  • Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona w dowolnym dniu o dowolnej porze.
  • Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona wyłącznie z datą bieżącą.
  • Opłata za przelew Express Elixir wynosi odpowednio 5 zł- klient indywidulany, 10 zł- klient intytucjonalny.